Plan rejsów - sezon 2018

 

Strona Główna Hotel PoloniaStart seite Hotel Polonia
AKTUALNOŚCI
21-09-2015
Projekt "Odra dla turystów" laureatem w konkursie "Polska Pięknieje"!

18. września 2015r. w Warszawie w siedzibie Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju odbyła się uroczysta gala, na której ogłoszono listę laureatów ósmej edycji konkursu „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich”. Kapituła konkursu nominowała zgłoszone projekty w siedmiu kategoriach (łączna ilość zgłoszeń wyniosła 195):

- rewitalizacja,

- obiekt turystyczny,

- turystyka mobilna i wirtualna,

- turystyka aktywna,

- kultura i sztuka,

- miejsce przyjazne rodzinie,

- edukacja.

 

Realizowany przez nas projekt „Odra dla turystów 2014…” otrzymał miano Cudu Funduszu Europejskiego w kategorii turystyka aktywna, pozostawiając w tyle finalistów konkursu takich jak Białystok czy Olsztyn. Cieszymy się z tak wielkiego wyróżnienia, które stało się wyrazem uznania względem osób go realizujących. Wszyscy wiemy bowiem, że za postaciami naszych włodarzy, którzy są pomysłodawcami tego projektu, kryją się zespoły robocze składające się z ludzi, którzy na swoje barki wzięli realizację tego projektu.

W tym miejscu, jako Lider Projektu chcielibyśmy przede wszystkim podziękować za sprawną współpracę naszym Szanownym Partnerom, bez których wkładu i zaangażowania nie odnieślibyśmy takiego sukcesu. Bo projekt to przede wszystkim ludzie m. in. zespół projektowy: Pan Andrzej, Pani Beata, Ania, Beata, Iwona, Malwina z Nowej Soli, Marcin z Głogowa, Tomek z Bytomia Odrzańskiego, Tytus z Sulechowa, Adam z Krosna Odrzańskiego, Michael z Eisenhüttenstadt, Przemek i Joasia ze Słubic, Mario i Agnieszka z Frankfurtu (Oder), Sławek z Górzycy, Agnieszka i Kasia z Kostrzyna nad Odrą i wiele innych zaangażowanych osób, którym serdecznie dziękujemy za współpracę.

Cieszymy się niezmiernie, że nasza wspólna praca została doceniona na arenie krajowej!

A oto krótki filmik nakręcony w ramach konkursu:

 

Relacja na stronie Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju – kliknij

Relacja Posła na Sejm RP oraz Sekretarza Stanu Waldemara Sługockiego - kliknij